AnImE wOrLd
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Parerea voastra

3 participan?i

In jos

Parerea voastra Empty Parerea voastra

Mesaj Scris de Byo.Shin Sam Iul 12, 2008 3:51 pm

Gravitation e unul dintre anime-urile mele preferate,imi place povestea
si Shu cu Eiri sunt un cuplu atat de ...Oh my doamne, sunt foarte kawaii. Si grafica mi se pare destul de buna, la fel si coloana sonora. Povestea e destul de interesanta, e un anime amuzant, adica are unele momente in care personajele sunt amuzante dar alteori sunt foarte serioase n_n' Oricum anime-ul asta e foarte bun xD
Byo.Shin
Byo.Shin
Fluffy Fan
Fluffy Fan

Numarul mesajelor : 197
Varsta : 30
Localizare : Versailles
Data de inscriere : 12/07/2008

http://j-life.forumotion.com

Sus In jos

Parerea voastra Empty Re: Parerea voastra

Mesaj Scris de Marquis des Anges Mier Aug 06, 2008 2:21 am

Si mie imi place foarte mult acest anime !
Are o poveste draguta , personaje foarte interesante si cu o personalitate foarte complexa , precum si o actiunea complexa.
De coloana sonora nu mai spun (sunt foarte mare fana a melodiilor Bad Luck)
De acord cu Byo.Shin ... cuplul format de cei doi este foarte kawaii !Si cred ca orice fata este de aceasta parere ... (nu chiar orice , dar macar 70% din fanele anime).Insa nu cred ca baietii sunt la fale de incantati de animeul acesta ...
Marquis des Anges
Marquis des Anges
Kawaii Fan
Kawaii Fan

Numarul mesajelor : 88
Localizare : Maybe somewere in my world ... Angels World !
Data de inscriere : 05/08/2008

Sus In jos

Parerea voastra Empty Re: Parerea voastra

Mesaj Scris de CrazyDia Lun Aug 11, 2008 3:19 am

Hmmm..primul meu Shounen~ai <,<.So..ce pot spune^^,cand am vazut primu episod si pe la sfarsit am vazut faza cu sarutul am ramas O,O..mam gandit:doamne peste ceam dat?.Nu am vrut sa-l mai vad,dar am continuat (nu ma puteam abtine^__^').Imi place foarte mult subiectul pe care il trateaza,you know..love between boys,something strange for some ppl.Ei bine..eu pot spune ca pentru nu e nimic ciudat in a avea alta orientare,chiar mam contrazis cu mama care a zis ca sunt anormali -_-'.Opa..am cam deviat de la subiect X_X,personajele traznet..foarte haioase si dragute ,coloana sonora ma lasat O_O -->mia placut la nebunie din prima ,eram like a crazy ppl alergat de albine .
CrazyDia
CrazyDia
New Fan

Numarul mesajelor : 24
Varsta : 30
Localizare : Somewhere in someone's arms
Data de inscriere : 11/08/2008

http://otaku-generation.forumer.ro

Sus In jos

Parerea voastra Empty Re: Parerea voastra

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum