AnImE wOrLd
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Parerea voastra

5 participan?i

In jos

Parerea voastra Empty Parerea voastra

Mesaj Scris de Byo.Shin Sam Iul 12, 2008 3:40 pm

Pai mie mi se pare un anime destul de original si interesant. Personajele au personalitati grozave si sunt bine conturate. Povestea este destul de interesanta si complicata putin. Grafica nu e foarte buna dar nici chiar slaba nu e. Coloana sonora e destul de draguta. Imi place povestea Sayei si personalitatea ei. Daca ar fi sa dau o nota acestui anime cred ca ar fi undeva intre 9-10 x.x'
Byo.Shin
Byo.Shin
Fluffy Fan
Fluffy Fan

Numarul mesajelor : 197
Varsta : 30
Localizare : Versailles
Data de inscriere : 12/07/2008

http://j-life.forumotion.com

Sus In jos

Parerea voastra Empty Re: Parerea voastra

Mesaj Scris de Marquis des Anges Mar Aug 05, 2008 11:25 am

BLOOD+ este unul dintre animeurle mele favorite !
Imi place foarte mult ideea , cu toate ca nu sunt o mare fana a animeurilor cu vampiri.Povestea este foarte originala si interesanta.Eu am vazut prima data animeul pe Animax si imi plac mai ales vocile personajelor !(in engleza)
Personajele sunt foarte dragute , desi majoritatea au personalitati destul de complicate.
Eu cred ca i-as da nota 9,75 , pentru originalitate.

Parerea voastra Blood
Marquis des Anges
Marquis des Anges
Kawaii Fan
Kawaii Fan

Numarul mesajelor : 88
Localizare : Maybe somewere in my world ... Angels World !
Data de inscriere : 05/08/2008

Sus In jos

Parerea voastra Empty Re: Parerea voastra

Mesaj Scris de CrazyDia Lun Aug 11, 2008 3:14 am

Unul dintre anime~urile care m-au acaparat din primul episod deci..in concluzie mia placut foarte mult povestea fiind destul de originala,grafica si coloana sonora de asemenea.Personajele foarte bine conturate cu personalitati foarte diferite si puternice din toate punctele de vedere.Cred ca un singur lucru nu mi-a placut...faptul ca Saya pana in a2a parte a anime~ului sa purtat ca un copil de 5 ani avand ca dezavantaj pierderea unor persoane dragi.
CrazyDia
CrazyDia
New Fan

Numarul mesajelor : 24
Varsta : 30
Localizare : Somewhere in someone's arms
Data de inscriere : 11/08/2008

http://otaku-generation.forumer.ro

Sus In jos

Parerea voastra Empty Re: Parerea voastra

Mesaj Scris de →Calipso← Dum Apr 22, 2012 6:40 am

E un anime bun, care te tine in suspans, care are o idee interesanta.Imi plac mult personajele si firul actiunii, si as avea sa-i reprosez doar finalul care te lasa cu ochii in soare.Ar trebui sa faca o continuare, sa ne explice mai in amanunt.Zau, eu n-am inteles:Hagi e mort?Ce-o sa se intample cand copii Divei o vor intalni pe Saya?
Anime-ului ii dau nota 9,98.
→Calipso←
→Calipso←
New Fan

Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 22/04/2012

http://animelaputerea2x.forumgratuit.ro/

Sus In jos

Parerea voastra Empty Re: Parerea voastra

Mesaj Scris de Honami Ebisawa Vin Mar 15, 2013 12:13 pm

Deci Blood+ e un anime foarte foarte reusit din absolut toate punctele de vedere ..am incercat sa mai caut anime-uri asemanatoare cu Blood+ dar zadarnic nimic .Chiar cel mai bun anime printre altele:x(nu intram in detalii)
Lam vazut de vro 5-6 ori :X
Honami Ebisawa
Honami Ebisawa
Chibi Fan
Chibi Fan

Numarul mesajelor : 29
Varsta : 27
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 14/03/2013

Sus In jos

Parerea voastra Empty Re: Parerea voastra

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum