AnImE wOrLd
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Personaje preferate

+2
Nana Komatsu
Byo.Shin
6 participan?i

In jos

Personaje preferate Empty Personaje preferate

Mesaj Scris de Byo.Shin Sam Iul 12, 2008 3:56 pm

Well mine:

o Rio Takeuchi ~ E un personaj foarte, foarte, foarte dragut. Chiar daca e doar un copil gandeste foarte matur. Imi place cum se comporta, are o personalitate foarte puternica si e sigura pe ea. Imi place mult acest personaj, unul dintre preferatele mele.

o Eyes Rutherford ~ e un personaj foarte bine realizat, imi place foarte mult povestea lui, persoalitatea si calmul cu care rezolva toate lucrurile. Imi place talentul lui de a canta la pian. Are o personalitate grozava si imi place look-ul lui, nu i-ar pune pe ceilalti "copii spintecatori" in pericol si este alaturi de ei.

o Kanone Hilbert ~ mi se pare un personaj destul de original, are o personalitate super. Imi place cum arata, cum se comporta si cum gandeste. E foarte matur si destept. Imi place povestea lui. Nu stiu, imi place foarte mult acest personaj pur si simplu.
Byo.Shin
Byo.Shin
Fluffy Fan
Fluffy Fan

Numarul mesajelor : 197
Varsta : 30
Localizare : Versailles
Data de inscriere : 12/07/2008

http://j-life.forumotion.com

Sus In jos

Personaje preferate Empty Re: Personaje preferate

Mesaj Scris de Nana Komatsu Sam Iul 12, 2008 5:17 pm

Ei bn eu nu am putut sa aleg atat de usor deoarece fiecare e special in felul lui,mi-a luat o gramada de timip sa ma hotarasc si in concluzie ca personaj feminin imi place Rio (e sweet,periculoasa,seamana cu mine si isi risca viata ca sa castige),iar personaj masculin sau mai bine zis personaje masculine imi plac Eyes(canta super tare,are niste ochi mortali si e periculos) si Ayumu(e dragut si destept).
Nana Komatsu
Nana Komatsu
Chibi Fan
Chibi Fan

Numarul mesajelor : 41
Data de inscriere : 12/07/2008

Sus In jos

Personaje preferate Empty Re: Personaje preferate

Mesaj Scris de Marquis des Anges Mier Aug 06, 2008 6:46 am

Si mie imi este destul de greu sa ma hotarasc in privinta catorva personaje , pentru ca imi plac aproape toate !
Totusi , daca ar fi sa aleg , atunci as zice Eyes Rutheford (este foarte dragut , istet si are grija de ceilalati Copii Spintecatori) , Sayoko (nu prea stiu de ce , nici macar nu este un personaj principal ; cel mai probabil fiindca este foarte draguta si are un rol destul de interesant) si Ayumu Narumi (este istet , perspicace , dragut si de asemenea un personaj foarte interesant).
Marquis des Anges
Marquis des Anges
Kawaii Fan
Kawaii Fan

Numarul mesajelor : 88
Localizare : Maybe somewere in my world ... Angels World !
Data de inscriere : 05/08/2008

Sus In jos

Personaje preferate Empty Re: Personaje preferate

Mesaj Scris de Amalia Vin Aug 29, 2008 6:17 pm

Mie imi place Ayumu Narumi pt ca e fff inteligent si dragutz.
Amalia
Amalia
Fluffy Fan
Fluffy Fan

Numarul mesajelor : 115
Localizare : Somewhere in HELL
Data de inscriere : 27/08/2008

Sus In jos

Personaje preferate Empty Re: Personaje preferate

Mesaj Scris de Crazygirl93 Joi Sept 11, 2008 2:24 am

Mie imi place de Ayumu Narumi:foarte inteligent..si e super dragutz
si de fetitza aceea Rio(parca asa o cheama):imi place de ea deoarece dragutza si inteligenta....
Crazygirl93
Crazygirl93
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 290
Varsta : 30
Localizare : maybe from hell....or heaven??
Data de inscriere : 12/07/2008

https://iloveanimeforever.forumgratuit.ro

Sus In jos

Personaje preferate Empty Re: Personaje preferate

Mesaj Scris de Rin♫♪ Mar Mai 31, 2011 3:02 am

Rio pentru ca nu s-ar da in laturi de la nimic pentru a-si duce la bun sfarsit misiunea sa nu mai spunem ca este draguta dar inteligenta si periculoasa.
Rin♫♪
Rin♫♪
New Fan

Numarul mesajelor : 19
Varsta : 27
Localizare : iN CoSmOs
Data de inscriere : 30/05/2011

Sus In jos

Personaje preferate Empty Re: Personaje preferate

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum