AnImE wOrLd
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Top 3 personaje preferate

5 participan?i

In jos

Top 3 personaje preferate Empty Top 3 personaje preferate

Mesaj Scris de Byo.Shin Sam Iul 12, 2008 3:49 pm

Etto... la mine ar fi cam asa:

1. Ai Enma ~ e un personaj foarte reusit si imi place mult personalitatea ei, nu neaparat rolul ei in anime ci personalitatea in sine.

2. Hone Onna ~ mi se pare un personaj destul de reusit, e foarte frumoasa si supusa. Imi place mult de ea.

3. Tsugumi ~ e un personaj foarte kawaii. Imi place mult cum gandeste chiar daca e doar un copil, gandeste ca un adult.
Byo.Shin
Byo.Shin
Fluffy Fan
Fluffy Fan

Numarul mesajelor : 197
Varsta : 30
Localizare : Versailles
Data de inscriere : 12/07/2008

http://j-life.forumotion.com

Sus In jos

Top 3 personaje preferate Empty Re: Top 3 personaje preferate

Mesaj Scris de ayu Dum Iul 13, 2008 4:34 am

1. Enma Ai-------> E un personaj destul de complex, chiar si aparentele arata asta, foarte bine realizat si conturat. Are o personalitate puternica si e foarte kawaii

2.Ichimoku Ren-> I totally love him ^_^...he looks so good...im place mult ca personaj cu toate ca nu are un rol "foarte" mare in anime

3.Hone Onna----> E foarte bine realizata...personalitatea si cum arata sunt absolut geniale
ayu
ayu
Fluffy Fan
Fluffy Fan

Numarul mesajelor : 113
Localizare : a II a stea pe dreapta
Data de inscriere : 12/07/2008

Sus In jos

Top 3 personaje preferate Empty Re: Top 3 personaje preferate

Mesaj Scris de Crazygirl93 Joi Iul 17, 2008 6:04 am

1-AI Enma-e o persoana care tot ce face e sa isi faca treaba...e dragutza ...si are o personalitate puternica

2-Tsugumi-este un personaj dragutz...care poate vb cu Ai Enma...si il ajuta pe tatal ei uneori ...

3-Hone Onna-un personaj misterios(asa mi se pare mie)...e dragutza si are un trecut cam nasol...
Crazygirl93
Crazygirl93
Administrator
Administrator

Numarul mesajelor : 290
Varsta : 30
Localizare : maybe from hell....or heaven??
Data de inscriere : 12/07/2008

https://iloveanimeforever.forumgratuit.ro

Sus In jos

Top 3 personaje preferate Empty Re: Top 3 personaje preferate

Mesaj Scris de Marquis des Anges Mier Aug 06, 2008 1:52 am

Hone Onna --> Este feminina , fermecatoare , interesanta si foarte frumoasa.De asemenea in trecut a fost o onsen gheisha (am explicat ce inseamna asta la topicul "Ai Enma vs Hone Onna" ) , si este intotdeauna insotita de acel aer de incantare si de obraznicie.Top 3 personaje preferate Hone-Onna-Kunai
Ichimoku Ren --> Este singurul baiat dragut din tot animeul !Imi place mult felul cum se imbraca si mai ales fruzira.Top 3 personaje preferate Ichiren
Inori Ujie --> Este orfana din episodul 19 , "Bride Doll". Nu stiu de ce , insa pur si simplu mi-a placut mult acest personaj.Cel mai probabil din cauza faptului ca razbunarea ei a ramas incompleta.
Marquis des Anges
Marquis des Anges
Kawaii Fan
Kawaii Fan

Numarul mesajelor : 88
Localizare : Maybe somewere in my world ... Angels World !
Data de inscriere : 05/08/2008

Sus In jos

Top 3 personaje preferate Empty Re: Top 3 personaje preferate

Mesaj Scris de hikari-chan Sam Aug 13, 2011 4:35 pm

Ai Enma-este foarte draguta,cu personalitate si care isi face bine treaba
Ichimoku Ren-E singurul peronaj masculin din anime, e super sweet,si imi place mult freza.
Hone Onna-este un personaj foarte bine realizat, foarte feminina,frumoasa si loiala
hikari-chan
hikari-chan
New Fan

Numarul mesajelor : 9
Varsta : 27
Localizare : Japonia
Data de inscriere : 12/08/2011

Sus In jos

Top 3 personaje preferate Empty Re: Top 3 personaje preferate

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum