AnImE wOrLd
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

[Prezentare] Hurt >.< .

2 participan?i

In jos

[Prezentare] Hurt >.< .  Empty [Prezentare] Hurt >.< .

Mesaj Scris de Hurt Sam Mar 16, 2013 6:31 am



- Konichiwa .


- Păăi ar cam trebuii să încep . Bună mă numesc Dalia , am 14 ani și sunt din București . Porecla mea este -Fer- . Da , înseamnă -Fier- . De ce am ales-o ? . Bună întrebare .. Păi pentru că nu vreau să arăt cine nu sunt :') .
Ano .. Da .. Lumea e complicată , adevărul e că , cu greu poți prinde încredere și găsii prieteni . De aceea sunt eu aici , pentru a-mi face prieteni . Nu , nu am vechime pe forum .. Stau de vreo aproximativ 1 an pe site , fără chat etc.. Mă uitam doar la anime . Și dintr-o dată .. Mi-a venit ideea -genială- de a mă prezenta *BawsFace* . Nu , nu sunt o -Hatter'ă- și nu am nimic cu ei . Faptul că așa se descriu ei e problema lor .
- Păi să vedem ce-mi place mie .. Da știu , tuturor ne plac prăjiturile :3 . -Monstăă- . Genurile mele preferate de filme sunt anime , comedie ( puțin ) și horror.
- Filmele mele preferate :
# Horror : The Grudge 1/2/4 , Orphane , Drag me to hell .
# Comedie : American Pye .
# Anime : Naruto Shippuden , UraBoku , 07-Ghost ( văzut de curând ) .


^ Eu una nu pot spune că nu îmi plac unele cărți precum : Jurnalele Vampirilor , Jurnalele lui Ștefan .
Cât despre seriale :
# Vampire Diaries .
# True Blood .
# The Secret Circle .
Cât despre muzică :
# Altternative Rock : Evans Blue , Hollywood Undead , Linkin Park , Dead by April , The world Alive .
# Drumstep .
# Dubstep .
# Rap-Rock : Deuce .
# Drum & Bass .
# Și câteva melodii în japoneză care sunt pur și simplu minunate . ( Gackt , Noria - Soliști ) .
- Culorile mele preferate sunt: Mov , Negru și Gri.
Îmi place să dansez , chiar dacă nu mă prea pricep :3. & cam atât .

~ Cred că am zis aproape totul despre mine .
Restul depinde de cine vrea să mă cunoască >.<
[Prezentare] Hurt >.< .  Resizedimage_zps0e998c9b[Prezentare] Hurt >.< .  Resizedimage_zpsc5ddae4c
Hurt
Hurt
New Fan

Numarul mesajelor : 1
Varsta : 25
Localizare : - Hurt , VA .
Data de inscriere : 16/03/2013

Sus In jos

[Prezentare] Hurt >.< .  Empty Re: [Prezentare] Hurt >.< .

Mesaj Scris de Honami Ebisawa Lun Mar 18, 2013 10:31 am

Bun venit Dalia cartile pe care le-ai citit tu imi plac si mie chiar acum sunt la al doilea volum din jurnalele vampirilor:X...iar la partea cu filmele horror la fel Very Happy
Bun venit din nou Dalia:*
Honami Ebisawa
Honami Ebisawa
Chibi Fan
Chibi Fan

Numarul mesajelor : 29
Varsta : 27
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 14/03/2013

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum