AnImE wOrLd
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Gata de distractie!

In jos

Gata de distractie! Empty Gata de distractie!

Mesaj Scris de rukia2300 Lun Iul 23, 2012 2:03 am

Konnichiwa!Numele meu este Anca sau Lavinia imi veti spune cum vreti voi,am 14 ani si sunt din Salonta.Sunt zodia pesti,am parul blond,ochi albastri 50 de kg si 1.65 Very Happy
Personalitate mea este una mai dificila,ma enervez mai repede,sunt violenta,stilul meu de imbracaminte este al unui baiat.Imi plake mult desenul dar si sa cant. Cool
Anotimpul meu preferat este iarna nustiu dece dar nu imi plake caldura deci ultimul anotimp prefera este vara Rolling Eyes
Imi plake mult sa vizionez anime dar si sa citesc manga mai ales cele gen romance,comedy,shoujo. Razz afro
Animeurile mele preferate sunt:Gakuen Alice,Aishiteruze Baby,Bokura Ga Ita,Card Captor Sakura,Sailor Moon,Princess Tutu,Shugo Chara,Fancy Lala si Mew Mew Power. lol!
Manga-uri si manhwa-uri preferate sunt:Saesang Bring it on,Idol Shipping,Nice Guy Syndrome,Honggane,SHE'S SCARY,
For the Sake of Dulcinea,UGLY SWAN,Advent of Snow White of the Hell,Boarding House of Hunks,Crazy Girl Shin BiaAbsolute Witch,Shouri No Akuma,Dengeki Daisy,Hana to Akuma si multe altele cheers bounce
Hwang mi ri este scriitoarea mea preferata de manga sau as putea sa spun manhwa scriind si multe manhwa din lista mea.
Sper ca ne vom imprieteni si sper ca ne vom distra impreuna! bounce cheers Very Happy lol!
rukia2300
rukia2300
New Fan

Numarul mesajelor : 1
Varsta : 26
Localizare : Salonta
Data de inscriere : 23/07/2012

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum