AnImE wOrLd
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Kaname VS Zero

3 participan?i

In jos

Kaname VS Zero Empty Kaname VS Zero

Mesaj Scris de →Calipso← Dum Apr 22, 2012 6:46 am

Eu il aleg pe Zero, care, desi se chinuie intotdeauna, lupta, nu e ingamfat, posesiv sau ceva, si pe deasupra, e si cute.Kaname e...Kaname.M-a enervat inca de la inceputul anime-ului-scuze fani.Mi se pare prea posesiv si lipsit de scrupule.
Voi pe cine preferati?
→Calipso←
→Calipso←
New Fan

Numarul mesajelor : 10
Data de inscriere : 22/04/2012

http://animelaputerea2x.forumgratuit.ro/

Sus In jos

Kaname VS Zero Empty Re: Kaname VS Zero

Mesaj Scris de XHiMiKoXD Joi Apr 26, 2012 3:57 am

Eu il prefer tot pe Zero...pentru ca e mai dragut decat Kaname si dupa parerea mea e si mai puternic. Pe Kaname ..sa fiu sinera..nu-l sufar. Nu prea stiu de ce , dar pur si simplu nu-mi place deloc...
XHiMiKoXD
XHiMiKoXD
New Fan

Numarul mesajelor : 5
Varsta : 25
Localizare : I`m everywhere so find me nowhere...
Data de inscriere : 26/04/2012

Sus In jos

Kaname VS Zero Empty Re: Kaname VS Zero

Mesaj Scris de KimNaNa Mar Iul 17, 2012 1:35 am

Poate nu mati mai vazut fiinka deja miam facut acc dar eu nu cred acelasi lucru (imi pare rau ) dar eu cred ca Kaname este mooltt moolttt mai dragut adika sa fim sinceri Zero o musca pe Yuuki mereu cand era cu ea (ce inseamna asta ?) Smile) Kaname sa zicem ca odata a intentionat dar sa oprit ...in ultimul ep. Vampire Knight Guilty sau penultimul Kaname a transformat-o pe Yuuky in vampir si Zero a promis ca o sa o omoare dar dc ca era vampir la fel ca ea ? sau care e problema Dar in benzile desenate Vmp Knight Kaname o paraseste pe Yuuky dar sa fiu sincera nuju dc sau ce sa intamplat cu ea si cu Zero :-? poate sau indragostit eu stiu Arow
KimNaNa
KimNaNa
New Fan

Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 17/07/2012

Sus In jos

Kaname VS Zero Empty Re: Kaname VS Zero

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum